WWE Money In The Bank 2017 Wyniki: Kto wygrał teczki MITB? Podsumowanie, wideo z każdego meczu

17.02.2021

Żadne tytuły nie zmieniły właściciela na WWE Money in the Bank 2017, ale „SmackDown Live może w najbliższej przyszłości zdobyć nowych mistrzów. Baron Corbin ma szansę na mistrzostwo WWE, kiedy tylko zechce, a Carmella może rozegrać mecz o mistrzostwo kobiet SmackDown w wybranym przez siebie momencie.

Oto pełne wyniki Money in the Bank 2017 z niedzielnego wieczoru, w tym wideo z każdego meczu na karcie:

Mistrz Stanów Zjednoczonych Kevin Owens, AJ Styles, Baron Corbin, Sami Zayn, Dolph Ziggler i Shinsuke Nakamura (mecz na drabinie pieniężnej mężczyzn)

Ostatnie 20 minut tego meczu było prawie tak samo ekscytujące, jak wszystko w WWE TV w 2017 roku. Owens miał kilka dużych uderzeń, Ziggler został zbombardowany przez Zayna prawie ze szczytu drabiny, a Styles trzymał teczkę przed drabiną został znokautowany spod niego i spadł z powrotem na ring. Ale historią meczu był Nakamura, który wrócił na ostatnie 10 minut meczu po tym, jak został zaatakowany przez Corbina podczas jego wejścia. Japońska supergwiazda doprowadziła publiczność do szału, pokonując każdego zapaśnika w meczu. Ostatecznie zmierzył się ze Stylami, potencjalnie zapowiadając jedno z najlepszych meczów na SummerSlam. Kiedy obaj zapaśnicy wspinali się po drabinie, Corbin zrzucił ich obu i złapał teczkę.

Zwycięzca: Baron Corbin

Mistrz WWE Jinder Mahal kontra Randy Orton

To bracia Singh po raz kolejny pozwolili Jinderowi pokonać Ortona. Orton dostarczył mistrzowi RKO, ale Singh Brothers położyli nogę Jindera na dolnej linie i pozwolili mu uniknąć upadku. Kiedy lokaje mistrza zaczęli atakować ojca Ortona, który siedział przy ringu, upewnił się, że dostali to, co ich czeka. Ale to dało Jinderowi zbyt dużo czasu na regenerację i uderzył Orton swoim finiszerem o zwycięstwo.

Zwycięzca: Jinder Mahal

Becky Lynch vs. Charlotte Flair vs. Natalya vs. Tamina vs. Carmella (Women’s Money in the Bank Ladder Match)

Pierwsza w historii kobieca gra Money in the Bank Ladder Match nie zakończyła się nawet tym, że kobieta wspięła się po drabinie i złapała teczkę. James Ellsworth przewrócił drabinę, kiedy Becky Lynch była na szczycie, pozwalając mu się wspiąć i rzucić teczkę Carmelli. To było dziwne zakończenie tego, co było dobrym meczem, a komisarz „SmackDown Live Daniel Bryan przemówi do niego we wtorek wieczorem, kiedy wróci na koncert.

SmackDown Tag Team Champions The Usos vs. The New Day

Nic dziwnego, że ten spór będzie trwał znacznie dalej niż Pieniądze w banku. Wyglądało na to, że The New Day zmierzyli się do pierwszego zwycięstwa w tytule z niebieską marką, ale The Usos odeszli i wyliczyli, przegrywając mecz, ale zachowując paski.

Zwycięzca: Nowy dzień

Mistrzyni SmackDown kobiet Naomi kontra Lana

Lana poradziła sobie w swoim pierwszym pojedynku singlowym, choć nie było zaskakujące, że wystukała do Naomi, by zakończyć mecz. Carmella podeszła do ringu i drażniła się z kasą podczas meczu, ale trzymała teczkę.

Breezango kontra Wniebowstąpienie

W meczu, który nie był reklamowany jako karta, Fandango rzucił Viktora na zwycięstwo. Breezango nie pojawia się już na obrazku tytułowym, ale ich seria „Fashion Files odniosła taki sukces, że zapewniła im miejsce w PPV.

The Hype Bros. kontra The Colons (mecz inauguracyjny)

Hype Bros. wygrali swój pierwszy mecz jako tag team od czasu powrotu Zacka Rydera po kontuzji. Ryder i Mojo Rawley mogliby niedługo znaleźć się na zdjęciu SmackDown Tag Team Championship, ale nie zdziw się, jeśli jeden z nich odwróci się i zaczną feud przeciwko sobie w najbliższej przyszłości.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy