Dobre ubezpieczenie samochodu dla mamy? Może uratować w kłopotliwej sytuacji.

Dom - Twoje pieniadze - Dobre ubezpieczenie samochodu dla mamy? Może uratować w kłopotliwej sytuacji.

18.07.2019-790 widoki -Twoje pieniadze

Dobre ubezpieczenie samochodu dla dysponujemy? Może uratować w kłopotliwej sytuacji.

Ubezpieczenie OC to standard dla każdego kierowcy. Są jednak sytuacje, gdy tradycyjne i obowiązkowe OC nie wystarczy mamie podróżującej z dziećmi. Mają to być nie tylko incydent, stłuczka, ale też pęknięta szyba, czy skradziona z auta torebka czy dziecinny fotelik. Kiedy więc nadaje się solidne ubezpieczenie?

Może być potrzebne po każdej chwili, o każdej porze roku, co więcej wtedy, gdy wszystkie znaki w niebie i ziemi pokazują, że jesteśmy świetnymi kierowcami. A to dlatego, hdy na drodze nie całość zależy od nas. Są nawet tacy, którzy oświadczają, że nie zależy od czasu nas prawie nic.

- Świetne warunki, pusta droga, i nagle, nie wiadomo skąd, wyskakuje tyci kamień i wybija szklaną taflę w aucie, albo potłuczone szkło czy gwóźdź niszczy oponę. – mówi Joanna Talaśka z LINK4 i dodaje, że może stanowić też tak, że samochód nagle odmawia posłuszeństwa i musi go zabrać laweta. Nierzadkie są też przykłady kradzieży dziecięcego fotelika chronienia. - Ubezpieczenie OC przy takiej sytuacji nie wystarczy. Tu pomoże tylko Wóz Casco i Assistance – dodaje Talaśka i objaśnia, że AC w LINK4 to ubezpieczenie, które szczędzi nie tylko auto w przypadku najróżniejszych zdarzeń, ale także dobytek taki jak napomknięty już fotelik czy torebka, niestety często wożona w siedzeniu pasażera lub ekwipunek podręczny. – Torebkę, ładunek czy fotelik dziecka ubezpieczamy do 1000 złotych. A dodatkowo ubezpieczenie Auto Assistance w wariancie Komfort przewiduje zapewnienie opieki dziecku, którego rodzic według wypadku będzie musiał zostać w szpitalu. Jednak wówczas nie koniec. Gdy podczas podróży okaże się, hdy auto odmawia posłuszeństwa, wówczas zabierze je laweta do miejsca wskazanego przez ubezpieczonego (bez limitu kilometrów w Polsce, a w Ue do 500 km), natomiast my zapewnimy pojazd zastępczy, ewentualnie pokryjemy koszty motelu czy transportu kierowcy jak i również pasażerów. – wyjaśnia Talaśka, a po szczegóły ubezpieczenia odsyła do doradców LINK4.

Foto: materiały prasowe Joanna Talaśka, Link4

Podkreśla też, że Auto Casco przy LINK4 zdejmuje z główki ubezpieczonego także temat odnalezienia warsztatu, który wykona konieczne naprawy. – Współpracujemy z ponad 2000 sprawdzonych specjalistów. – dodaje Joanna Talaśka i zaznacza, że opcja ta dostępna jest dla klientów, którzy kupując polisę wybiorą opcję „warsztat” innymi słowy naprawdę samochodu w autoryzowanym warsztacie.

Wszystkie ubezpieczenia komunikacyjne LINK4 można kupić u agentów, albo za pośrednictwem stronę www.link4mama.pl/samochod, tam również znajdują się opisy pakietów i ogólne warunki polisy. Informacji można zasięgnąć również pod numerem 60414 14. Dyżurujący konsultanci nie tylko wyliczą składkę, ale również odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych czy mieszkaniowych.

Partner publikacji: Link 4

Tagi: polisy link4 motoryzacja

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem wyobrażenie o likwidacji OFE. Dzięki jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, ma możliwość uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

PROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę na aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Myśl Banku i kilkunastu podwładnych. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Związane z