Recenzje Snap Finance

17.02.2021
Category: Konto Bankowe

2 990 Świetnie

Napisać recenzję

Napisać recenzję

Recenzje 2990

Dziękuję Snap Finance za finansowanie mojego…

Dziękuję Snap Finance za sfinansowanie mojej pralki. Potrzebowałem nowego i dostałem w ciągu kilku minut. Jeszcze raz dzięki Snap Finance.

Operatorzy połączeń byli bardzo mili

Operatorzy połączeń byli bardzo mili. Wszystko było dla mnie idealne

mój pierwszy raz z przystawką…

To mój pierwszy raz z Snapem, że sprzedawca, który wypełnił moją aplikację, był trochę powolny i zatwierdziła mnie za 4500 $. Następnie dzwonię do snap w celu ustalenia płatności i miałem takie szczęście, że dziewczyna imieniem Melisa mi pomogła. Była bardzo profesjonalna i kompetentna, a także bardzo miła i uprzejma, wyjaśniła mi wszystko, co chcę podziękować Melosie za świetną obsługę klienta.

Mam Snap od bardzo dawna i jestem…

Ze Snapem mam baaaaardzo długo i jestem niezmiernie zadowolony z ich obsługi i chęci pomocy. Ich zawsze, kiedy ich potrzebuję, a ich 100-dniowa wypłata bardzo mi pomogła. Dziękuję Ci.

Exelente. Awesone

Świetny. Jestem bardzo zadowolony

Dziękuję Valarie za wszystkie twoje…

Dziękuję Valarie za całą twoją profesjonalną pomoc. Wykonałeś świetną robotę. Niech Bóg cię błogosławi i wszystkie twoje starania.

Od Jeffreya Thomasa

Właśnie rozłączyłem się z przedstawicielem dotyczącym…

Właśnie rozłączyłem się z przedstawicielem w sprawie pożyczki w wysokości 299 USD, którą udzieliłem i byłem ZMUSZONY do zapłacenia 207 USD za zamknięcie konta po tym, jak przepłaciłem je o 175 USD. Ponieważ myślałem, że 3 pozostałe płatności skończą się spłacać, zamiast tego wycofali 5 płatności i ZŁOŻYLI DODATKOWE 207 USD, twierdząc, że przegapiłem opcję całkowitej spłaty, nie dzwoniąc do nich, czy są GŁUPI? . jeśli dokonam wczesnej płatności w wysokości 100 USD? A kiedy próbowałem zamknąć konto, biorą ode mnie kolejne 207 $? UWAŻAJ używając tej firmy, która jest własnością grupy ZŁODZIEŻY. Upewnij się, że podają Ci kwotę w dolarach dla ich opcji płatności, aby nie mogli CIĘ ODERWAĆ. Po pierwsze, zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby przekazać to w mediach społecznościowych i ponownie opublikować tę recenzję, dopóki nie zobaczę, że odczuwam pewien wpływ moich postów, szczególnie gdy dzwonili, aby sprawdzić moje konto.Dlatego udostępnij ten post w mediach społecznościowych, a jeśli potrzebujesz informacji, zadzwoń do mnie (941) 266-3492.

Niskie dochody są do niczego.

Za każdym razem, gdy czegoś potrzebuję, muszę to sfinansować. snap zawsze mi pomagał. niesamowici PRZEDSTAWICIELE CSR SNAPa Clara i Stephanie pomogły mi tego ranka, a nawet zaoszczędziły trochę pieniędzy. Kontynuuj wspaniałą pracę.

Dziękuję ci, kocham moją biżuterię, dzięki…

Dziękuję ci, uwielbiam moją biżuterię, dzięki za wszystko, co dzisiaj dzwoniłem, a młoda dama była niesamowita, dobrze wykonuje swoją pracę. Bardzo zadowolony 😄😄😁😁😄😃😀😀😄😄😁😆

Było wspaniale Jose jest świetny

Diana mi pomogła, była taka miła i…

Diana mi pomogła, była taka miła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania.

Dziękuję Diana👍

Pożyczyłem 299 USD i powiedziano mi, że…

Pożyczyłem 299 USD w kwietniu 2020 r. I powiedziano mi, że nie ma żadnych opłat finansowych, więc płaciłem 24,78 USD co dwa tygodnie do 16.07.2020, kiedy zadzwoniłem i dokonałem dodatkowej płatności w wysokości 100 USD, pozostawiając mi saldo 75 USD. Pomyślałem, że to uczciwa firma i zaksięguję moje ostatnie 3 płatności i zamknę dług. Cóż, zgadnij co, wczoraj dokładnie sprawdziłem swoje konto bankowe i zauważyłem, że ci ZŁODZIEJE przyjmowali 24,78 $ co dwa tygodnie aż do ostatniego tygodnia. więc zadzwoniłem i powiedziano mi, że muszę dać im kolejne 207 $, aby odkupić moją pożyczkę. Musiałem to zrobić, aby te tezy CROOKS Hands zniknęły z mojego konta bankowego. Moja sugestia. NIGDY nie zajmuj się tą firmą, jeśli chcesz być traktowany uczciwie. to znaczy JEŚLI wiedzą, co to znaczy być uczciwym. Można by pomyśleć, że po prostu zatrzymają zebrane fundusze i zatrzymają je,co byłoby nie w porządku, byłoby dobrze, ponieważ zebrali więcej, niż było winien. Ale NOOO wciąż musieli KRADZIEĆ dodatkowe 207 dolarów, aby pozwolić mi spłacić pożyczkę. Aby uzyskać szczegółowe informacje (941) 266-3492. Bądź LEARY jeśli chodzi o facetów, a oni twierdzą, że pomagają ludziom w trudnych chwilach, co za KŁAMSTWO, ciężko pracuję, aby zapłacić za rzeczy, których mogę potrzebować, a nie za CROOKS, aby to KRADZIĆ.

Clara miała niesamowitą obsługę klienta

Świetna obsługa. Bardzo profesjonalny i uprzejmy.

Świetna obsługa i bardzo profesjonalna. Bardzo uprzejmy.

Agent był bardzo uprzejmy, bardzo uprzejmy…

Agent był bardzo uprzejmy, bardzo życzliwy, odpowiadał na wszystkie moje pytania w odpowiednim czasie

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy