Priority Pass rozszerza przywileje o restauracje i hotele

17.02.2021
Category: Wystawcy Karty

Podsumowanie

Jeśli otrzymasz członkostwo Priority Pass z jednej ze swoich wysokiej klasy kart kredytowych, możesz teraz zjeść obiad w niektórych restauracjach i zatrzymać się w hotelach godzinowych za darmo

Treść tej strony jest aktualna na dzień publikacji; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Kiedy czekasz na lot na lotnisku, dostęp do poczekalni na lotnisku może być mile widzianym wytchnieniem od tłumów. Zwykle można nawet dostać bezpłatną przekąskę i drinka w barze. Podróżne karty kredytowe premium, z rocznymi opłatami w wysokości 450 USD i więcej, są powszechnym sposobem uzyskania dostępu do tych ekskluzywnych przestrzeni. Główne amerykańskie linie lotnicze – United, Delta i American – mają karty kredytowe, które umożliwiają dostęp do ich klubów lotniczych.

Karty oferujące Priority Pass

Teraz jednak jeden z wiodących programów poczekalni lotniskowych rozszerza definicję tego, co stanowi salon na lotnisku. Priority Pass, który jest dodatkowym atutem z kilkoma kartami premium, zaczął dodawać restauracje i hotele lotniskowe na godziny do listy „poczekalni w USA. Oznacza to, że jeśli masz jedną z tych kart, będziesz mieć możliwość bezpłatnego jedzenia w niektórych restauracjach na lotniskach, a nawet drzemki w prywatnym pokoju na lotniskach w niektórych miastach.

Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

Twoja podróż z kartą kredytową już oficjalnie się rozpoczęła.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Te restauracje i hotele są otwarte dla Ciebie, jeśli posiadasz jedną z następujących kart: Chase Sapphire Reserve, American Express Hilton Honors Ascend, American Express Platinum, Citi Prestige, Chase Ritz Carlton Rewards lub Barclaycard MasterCard Black lub MasterCard Gold. Są to karty, które są dostarczane z Priority Pass, która daje wstęp do ponad 1000 poczekalni na całym świecie, w tym ponad 60 na lotniskach w Ameryce Północnej.

Aby otrzymać uprawnienia Priority Pass, musisz zadzwonić do wystawcy karty kredytowej i się zarejestrować. Następnie otrzymasz kartę członkowską, którą okażesz po przybyciu do poczekalni Priority Pass. Salony są zazwyczaj niezależnymi salonami lub salonami międzynarodowych linii lotniczych. To, czy możesz przyjmować gości za darmo, zależy od posiadanej karty.

Restauracje, w których można zjeść za darmo

W pół tuzinie amerykańskich miast znajdują się restauracje lotniskowe, które akceptują karty Priority Pass:

Denver : Timberline Steaks & Grille

Lexington : Kentucky Ale Taproom

Miami : Corona Beach House

New York-JFK : Bobby Van’s Steakhouse

Portland : Capers Cafe Le Bar, House Spirits Distillery, Capers Market

St. Louis : The Pasta House

Okazując swoją kartę Priority Pass w jednej z tych restauracji, zazwyczaj otrzymujesz 28 USD kredytu na osobę. (Nadal jesteś odpowiedzialny za płacenie napiwku.) Dzięki tej kwocie kredytu możesz w rzeczywistości zjeść pełny posiłek w restauracji, co jest o krok dalej niż zwykłe oferowane w salonach lotniskowych sery i krakersy, warzywa i zupy. Na arenie międzynarodowej Priority Pass jest akceptowany w restauracjach na lotniskach w Londynie (Gatwick), Brisbane i Sydney.

Omiń salon, zamiast tego zdrzemnij się

Ponadto na trzech lotniskach w USA możesz teraz skorzystać z Priority Pass, aby zrelaksować się w prywatnym pokoju bez żadnych opłat. Lotniska w Atlancie, Dallas i Filadelfii mają Minute Suites, które wynajmują podróżnym małe pokoje na godziny. Posiadacze Priority Pass otrzymują godzinę za darmo, którą można wykorzystać na drzemkę lub pracę na osobności. W Dallas są nawet prysznice.

Nie ma nic złego w tradycyjnych poczekalniach na lotniskach. Mogą być miłe i relaksujące podczas podróży. Ale teraz, wraz z dodaniem restauracji i hoteli, te korzyści podróżowania kartą kredytową wciąż rosną.

Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę za kliknięcie linków do produktów naszych partnerów.

Tony Mecia jest niezależnym pisarzem biznesowym z Charlotte w Karolinie Północnej. Oprócz swoich artykułów dla CreditCards.com, Tony pisze dla różnych publikacji handlowych i ogólnodostępnych oraz firm. Jako reporter i redaktor w Charlotte Observer zdobył nagrody „Best in Business od Society of American Business Editors and Writers za swoje relacje z branży lotniczej i tekstylnej.

Co dalej?Wideo: ukryte korzyści związane z kartami kredytowymi

Znasz bonus, znasz punkty – ale Twoja karta może oferować inne korzyści, jeśli wiesz, czym one są i wykorzystaj je, gdy zajdzie taka potrzeba

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy