Jak zmienić metodę płatności w CrunchyRoll

Jak zmienić metodę płatności w CrunchyRoll
16.10.2020
Category: Będziesz Chciał

Crunchyroll to jedna z największych usług przesyłania strumieniowego anime, mangi i dorama. Jeśli jesteś wielkim fanem anime, prawdopodobnie wypróbowałeś ich usługę Premium, która zapewnia dostęp do ich ogromnej biblioteki. A co jeśli zdecydujesz się zmienić metodę płatności? Czy to możliwe i jak możesz to zrobić?

Wielu użytkowników ma problemy ze zmianą metody płatności. W tym celu przedstawiliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci zmienić karty kredytowe. Ponadto pokażemy Ci, jak przejść z PayPal na kartę kredytową.

Zmiana metody płatności nr 1: karty kredytowe

Wybierając usługi Premium Crunchyroll, musisz wybrać żądaną metodę płatności. Być może wybrałeś jedną kartę kredytową, ale co, jeśli teraz straci ważność? A może chcesz użyć innego. Oto kroki, które należy wykonać, aby zmienić kartę kredytową:

 1. Uruchom Crunchyroll.
 2. Zaloguj sie.
 3. Poszukaj ikony swojego profilu w prawym górnym rogu ekranu.
 4. Z menu rozwijanego wybierz „Ustawienia”.
 5. Następnie przejdź do „Status członkostwa Premium”.
 6. Wyszukaj „Zmień kartę”. Kliknij na to.
 7. Następnie wprowadź informacje o karcie kredytowej, której chcesz zacząć używać.
 8. Na koniec przejdź do konta / członkostwa, aby sfinalizować zmianę.

Od teraz Crunchyroll będzie używać tej karty kredytowej do odnowienia Twojej subskrypcji.

Uwaga: czasami użytkownicy mają problemy z wykonaniem powyższych czynności. Jeśli ich przestrzegasz i nadal nie możesz zmienić karty kredytowej, zrób to:

 1. Otwórz Crunchyroll i zaloguj się.
 2. Otwórz „Ustawienia konta”.
 3. Poszukaj „Status członkostwa Premium” i wybierz kartę kredytową, której chcesz od teraz używać.

To powinno załatwić sprawę!

Zmiana metody płatności nr 2: PayPal na kartę kredytową

Jeśli korzystałeś z PayPal do subskrypcji Crunchyroll, ale chcesz zmienić ją teraz na kartę kredytową, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest anulowanie aktywnego członkostwa. Gdy wykonasz wszystkie kroki, będziesz musiał ponownie kupić pakiet Premium. Oto, jak musisz to zrobić:

 1. Udaj się do PayPal i zaloguj się na swoje konto.
 2. Znajdź płatności cykliczne i usuń stamtąd „Ellation, Inc”.
 3. Aby uniknąć błędu i niemożności dokonania kolejnego zakupu w Crunchyroll, musisz poczekać na wygaśnięcie członkostwa w bieżącym miesiącu. Z tego powodu najprawdopodobniej zechcesz anulować PayPal ostatniego dnia miesiąca.

Po wygaśnięciu możesz zalogować się na swoje konto Crunchyroll. Znajdź „Porównanie planu członkostwa Premium” i wybierz, co chcesz zaktualizować. Wybierz opcję „Karta kredytowa” jako żądaną metodę płatności i wpisz wszystkie istotne informacje, takie jak imię i nazwisko, numer karty kredytowej, data ważności i kod CVC. Na koniec kup żądany pakiet premium i to wszystko.

Kupowanie subskrypcji dla kogoś innego

Jeśli masz przyjaciela, który naprawdę interesuje się mangą, anime i doramą, nie ma lepszego prezentu urodzinowego niż zakup jednorazowej subskrypcji Crunchyroll. Musisz jednak pamiętać, że będzie musiał mieć profil na Crunchyroll. Jeśli to wszystko dobrze, powinieneś zrobić to:

 1. Udaj się do profilu swojego znajomego na Crunchyroll.
 2. Poszukaj „Wyślij prezent” po lewej stronie.
 3. Sprawdź, czy nazwa jest poprawna.
 4. Wybierz typ członkostwa i pakiet.
 5. Sprawdź ponownie koszyk.
 6. Kliknij „Przejdź do kasy”.
 7. Możesz teraz wybrać, w jaki sposób chcesz zapłacić. Może to być za pomocą karty kredytowej lub PayPal.
 8. Po wybraniu żądanej metody płatności otrzymasz potwierdzenie zakupu.

Plany płatnej subskrypcji Crunchyroll

CrunchyRoll ma dwa płatne plany subskrypcji, z których każdy ma swoje zalety. Jeśli więc zmieniasz metodę płatności, możesz zapoznać się z tą sekcją i ponownie przemyśleć swój plan. Być może będziesz chciał to zmienić.

Plan Premium

Koszt miesięcznego planu premium to 7,99 $ miesięcznie + podatek. Możesz jednak trochę zaoszczędzić, wybierając plan trzymiesięczny za 22,99 USD lub plan 12-miesięczny za 79,99 USD. To fantastyczny plan dla miłośników mangi, ponieważ oferuje nieograniczony dostęp do obszernego katalogu animacji. Co więcej, możesz także cieszyć się simulcastami i czytać nowe komiksy, gdy tylko zostaną wydane.

Ponadto nie będą Ci przeszkadzały reklamy, dzięki czemu możesz mieć doskonałe wrażenia podczas oglądania. Czy wspominaliśmy, że możesz też oglądać wszystko w jakości Full HD? I wreszcie, gdy są rabaty, będziesz otrzymywać powiadomienia, więc zawsze będziesz na bieżąco.

Plan Premium Plus

Dla wielbicieli mangi lepszym rozwiązaniem jest plan Premium Plus, który oferuje wiele korzyści. Za 11,95 USD miesięcznie lub 99,95 USD rocznie otrzymujesz wszystko, co oferuje Pakiet Premium, i nie tylko. Obejmuje to dostęp do ekskluzywnych konwencji, konkursów i innych wspaniałych wydarzeń, które spodobają się zagorzałym fanom anima.

Wykorzystaj to, co najlepsze w Crunchyroll

Jeśli już używasz Crunchyroll, wiesz, jak niesamowity jest on dla fanów anime i mangi. Chociaż jest bezpłatny, pakiety Premium i Premium Plus oferują znacznie więcej dla zagorzałych fanów. Jeśli wybrałeś swój plan i metodę płatności, teraz wiesz, jak to zmienić w dowolnym momencie.

Który pakiet Crunchyroll posiadasz? Czy jesteś z tego zadowolony? Udostępnij społeczności w sekcji poniżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy