[Aktualizacja] PayPal wprowadza numery kart wirtualnych do użytku w dowolnym miejscu („klucz PayPal”)

17.02.2021
Category: Kartą Kredytową

[Aktualizacja 30.09.2020: Może być teraz dostępna dla wszystkich. Oto bezpośredni link. Aby je otrzymać, musisz zweryfikować swoje konto PayPal. (wskazówka dotycząca kapelusza do gt_ap)]

[Aktualizacja 9/11/20: Raporty o zaliczkach gotówkowych przy korzystaniu z tego na niektórych kartach / opłatach; pamiętaj, aby przed użyciem ustawić limit zaliczki na zero.]

[Aktualizacja 07.09.2020: Ponowne publikowanie, ponieważ wiele osób je ostatnio otrzymywało.] [Aktualizacja 18.08.2020: Oto bezpośredni link do sprawdzenia, czy kwalifikujesz się do otrzymania klucza PayPal. Cynk kapelusza do TtiGeR]

PayPal powoli wprowadza nowy system numerów kart wirtualnych zwany kluczem PayPal. Program działa w sieci Mastercard i umożliwia wygenerowanie numeru karty do wykorzystania w dowolnym miejscu i jest obciążany dowolną metodą płatności w portfelu PayPal, w tym dowolną kartą kredytową.

Możesz generować nowe numery kart, kiedy tylko chcesz, i możesz je wyłączyć, kiedy tylko chcesz. Numer karty wirtualnej można dodać w Google Pay, ale nie działa z Apple Pay ani Samsung Pay.

Klucz PayPal jest w trakcie wdrażania i może nie być dostępny dla wszystkich; sprawdź swój login lub aplikację online, aby zobaczyć, czy wyskakuje. Ważna uwaga: klucz PayPal jest dostępny tylko dla posiadaczy kont w USA z saldem PayPal Cash lub saldem PayPal Cash Plus. Aby się kwalifikować, potrzebujesz zweryfikowanego konta PayPal wyższego poziomu. Zweryfikuj się całkowicie i miejmy nadzieję, że w końcu wyskoczy.

Inne kluczowe szczegóły:

  • Dzienny limit wynosi 10 000 USD niezależnie od połączonej karty kredytowej, chociaż limit ten może być niższy, jeśli Twój limit kredytowy jest poniżej 10 000 USD.
  • 1,1% opłaty za transakcje zagraniczne, jeśli sprzedawca internetowy znajduje się poza Stanami Zjednoczonymi i Dystryktem Kolumbii, niezależnie od połączonej karty kredytowej.Według czytelników działa na kontach osobistych i firmowych Paypal. Potencjalne zastosowania klucza PayPal:

    • Użyj klucza Paypal w przypadku witryny, która nie akceptuje płatności PayPal, i uzyskaj premię w kategorii PayPal. Na przykład teraz Discover oferuje 5% na PayPal, który działa tylko w przypadku witryn akceptujących PayPal. Klucz PayPal to obejście problemu użycia go w dowolnej witrynie internetowej, a nawet w sklepie za pośrednictwem Google Pay lub poprzez wprowadzenie numeru karty (jeśli chcą).
    • Użyj klucza PayPal jako sposobu na wygenerowanie jednorazowego numeru karty wirtualnej dla sprzedawcy, któremu nie chcesz podawać prawdziwego numeru karty. Na przykład podczas bezpłatnych wersji próbnych niektórzy ludzie lubią używać numeru karty wirtualnej w celu zwiększenia bezpieczeństwa, ponieważ nie zostaną ponownie obciążeni.Użyj klucza PayPal w przypadku witryny, która nie akceptuje kart American Express ani Discover. Jeśli masz sprzedawcę internetowego, który nie akceptuje kart AmEx lub Discover, nadal możesz obciążyć nim kartę AmEx lub Discover za pomocą klucza PayPal, który działa jako karta Mastercard. To samo zadziałałoby w przypadku sklepu, który chce wprowadzić Twój numer lub akceptuje Google Pay.(Zakładam, że klucz PayPal będzie działał jako karta kredytowa, a nie karta debetowa. Jeśli znajdziesz handlowca, który uważa to za kartę debetową, otwiera to oczywiście świat możliwości). Aktualizacja : Czytelnicy ostatnio mówili, że nie działa w Google Pay przy zakupach w sklepach.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy